?

Log in

No account? Create an account
Русские заветные сказки (fb2) | Флибуста

Пошел парень на работу; увидел на дороге кабак и заехал ночевать. А тот кабак держал жид; у него была жена. Вот стемнело, и полегли они спать на полу. Показалось жидов....

Posted by Egīls Belševics on 24 фев 2019, 12:03

из Facebook

Метки:

Egīls

Egīls

Текст напишу позже, пока просто выкладываю.

Posted by Egīls Belševics on 20 фев 2019, 03:38

из Facebook

Метки:

Африканская саванна

Африканская саванна

Автор текста и исполнитель: Алькор Видеоряд: 30-го уничтожить

Posted by Egīls Belševics on 17 фев 2019, 07:39

из Facebook

Метки:

Hitchhiker - Bobby Curtola

Hitchhiker - Bobby Curtola

This one is for you Mama (Shey)!Thanks so much for the info! This song was recorded for the Canadian Tartan label 1961.

Posted by Egīls Belševics on 16 фев 2019, 05:26

из Facebook

Метки:

Grob G 520 - Wikipedia

Grob G 520 - Wikipedia

The Grob G 520 is a turboprop long-endurance, high-altitude reconnaissance and surveillance aircraft built by Grob Aircraft with short runway capabilities and full approval for all-weather IFR/icing operations acc. to LBA/FAA Part 23 regulations. Developed and certified in 1991, the Grob G 520 is on...

Posted by Egīls Belševics on 8 фев 2019, 06:19

из Facebook

Метки:

"Дикари, а не люди". Почему в лесах Украины из-за грибов убивают

Сбор грибов стал походить на войны. Опытные грибники винят новичков в варварстве. Доходит до драк и даже смертельных исходов

Posted by Egīls Belševics on 5 фев 2019, 16:27

из Facebook

Метки:

It’s official: Psychedelic mushrooms are on a trip to Denver’s 2019 election ballot

Denver voters will decide this year whether to decriminalize psychedelic mushrooms. Organizers collected more than 5,000 valid signatures, enough to put the initiative on the municipal ballot this …

Posted by Egīls Belševics on 4 фев 2019, 03:36

из Facebook

Метки:

специально для odnovremenno
Поездка на север, часть 3Читать дальше...Свернуть )

Скопировано с https://egils.dreamwidth.org/1176365.html .
специально для odnovremenno
Поездка на север, часть 2Читать дальше...Свернуть )

Скопировано с https://egils.dreamwidth.org/1176253.html .
специально для odnovremenno
Поездка на север, часть 1Читать дальше...Свернуть )

Скопировано с https://egils.dreamwidth.org/1175974.html .

Galda hokeja Amatieru līga

Galda hokeja Amatieru līga

Šoreiz mans ceļojums uz Ērģemes pagasta galda spēļu čempionāta posmu sanāca krietni vienkāršāks kā pirms nepilna gada te aprakstītais https://www.facebook.com/pg/AmatieruLiga/photos/?tab=album&album_id=2018794771715424 : biju brīvs laika ziņā un jau bija pieredze. Par pašu ceļu vēlāk pastāstīšu savā akauntā, še tikai par sportu.
///
Dažas lietas pēc manas iepriekšējās vizītes bija mainījušās uz labo pusi. Gumiju jautājums bija atrisināts ar asprātīgu ideju - aptinot kloķus zem gumijas ar plānu lentu. Viens no galdiem bija nostiprināts ar līmlentu, tīkliņi no vārtiem izmesti, vispārēji priekšstati par noteikumiem parādījušies, un nu turnīrs atbilda tām minimālajām prasībām, ko uzstāda pasaules reitings. Arī agrākais pozitīvais - kā bezmaksas uzkodas - nekur pa gadu nebija pagaisis. Šoreiz uz pasākumu bija sabraukuši Latvijas petanka spēlmaņi, tālab bija grūtāk saorganizēties kā parasti - reti kurš visus pazina pēc ģīmjiem. Nācās samazināt apakšgrupas dažos sporta veidos, lai ātrāk tiktu galā, kas arī izdevās.
///
Šoreiz es bez īpašiem iebildumam piekritu aicinājumam arī pašam uzspēlēt - bija manāms, ka nevienu nobīde par vienu vietu lejup īpaši neapbēdinās, turklāt šoreiz turnīrā no Rīgas apkaimes bija vēl vairāki spēlētāji (tā bija sabraukušā petankistu bara ietekme). Tomēr sanervozējos, kad vēlāk ieraudzīju, ka no pirms manis pieteikušies sešiem spēlētājiem trīs atteikušies no dalības. WTF? Tomēr ātri tapa skaidrs, ka problēma nav bailēs no manas varenības, bet nepareizā savu spēku aprēķinā, t.i. fiziskā neiespējamībā vienā vakarā apvienot visus izvēlētos sporta veidus... un dažiem arī alkoholismā. Ne visi potenciālie dalībnieki bija uzreiz sapratuši, ka galda hokejā dzeršana vienmēr noved pie kraha, tas jums nav šahs, kurā var vinnēt arī krietni piemeties. Galu galā mums sanāca tikai 8 dalībnieki vīriešiem (un 4 sieviešiem), toties visi bija vizuāli skaidrā.
///
Par paša spēli īpaši nav ko runāt - visi saprot, kas tādās reizēs notiek. Jaunajam Sandijam no Valkas finālā, tiesa, kā vienīgajam pietika prasmes daudzmaz bloķēt manus uzbrukumus no labās (visi citi tos laida cauri tā, ka spēles izskatījās pēc ākstīšanās), un man nācās ieslēgt nopietnākus apgriezienus, lai izvairītos no gadsimta izgāšanās. Galā 7:3, un es īpaši atzīmēšu to, ka ielaidu vārtus pašās spēles beigās - profi zina, ka es parasti sitos līdz pēdējai sekundei, tā ka iemest man šādā situācijā daudz ko liecina par raksturu. Reāli sensācija notikt nevarēja, bet šai spēlē vismaz bija cīņa par to.
///
Ja neskaitām nepieskaitāmo mani, tad galda hokejā līderos bija Feldmaņu un Ciprusu ģimenes. Drusku neērtības spēku noteikšanā radīja vīru un dāmu spēles atsevišķi, bet acīmredzot tas ieskatāms par vietējo tradīciju (parasti pasaulē turnīrus spēlē visi kopā, labākās dāmas, veterāni un juniori pie tam tiek apbalvoti arī atsevišķi).
///
Es pacentos izdalīt mūsu reklāmas papīrīšus, bet tie maz kuru interesēja - galda hokejs nevienam no dalībniekiem nav prioritāte un tiek spēlēts tikai sacensībās. Ja sporta organizatoram Mārcim Kramam apniks ar viņu ņemties, viņš visdrīzāk tā arī izgaisīs šai apkaimē aktīvuma trūkuma dēļ. Varbūt kaut kas būtu izdarāms no ārpasaules vieglāk pieejamajā Valkā, bet tur vajadzīgs kāds vietējais atbildīgais - valmierieši jau tāpat ir apkrauti ar darbiem.

Posted by Egīls Belševics on 21 янв 2019, 03:03

из Facebook

Метки:

Мои последние дни

Май 2019
Вс Пн Вт Ср Чт Пт Сб
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Типо, дисклаймер

Мои посты обычно пишутся для конкретной и небольшой авдитории, и форма их соответствующая. Другим она может показаться неприемлемой. Это - проблема других. Претензии не принимаются.

На страничке

Синдикат

RSS Atom

Метки

Разработано LiveJournal.com