egil_belshevic (egil_belshevic) wrote,
egil_belshevic
egil_belshevic

SUP piedzīvojums "Saullēkts purvā"

SUP piedzīvojums "Saullēkts purvā"

SUP Adventures zina, kā Tevi uzladēt ar pozitīvām domām un vibracijām lieliskai dienai! Tas ir maģiski skaists un saulains rīts purvā uz SUP dēļa!
Šīs piektdienas rītu sola skaistu, saules stariem apmirdzētu, tāpēc mēs dosimies uz mūsu iemīļoto pasaku valstību un līdzi aicinām arī Tevi! ;)
Purvs ir fantastiska un noslēpumaina valstība, kurā strāvo savāda enerģija, jo īpaši pašā rīta agrumā, saules stariem apspīdot mazos, žuburainos kokus un krūmus, kā arī no purva ezera izvilinot nelielu dūmaku.
Ja Tevi šis piedzīvojums uzrunā, tad esi gatavs/gatava, ka Tev būs jāpamostas ap 4:00, 2km uz muguras jānes 10kg smaga soma, 5min aktīvi jāpumpē dēlis, , tad jāsaloka tas un jāieliek somā, atkal jāiet 2km ar smago somu un jāatgriežas Rīgā ap 9:00. Tu domā, kas ir iepriekšējā teikuma tukšajā daļā? Tur ir tā neizskaidrojami burvīgā fantastika, kāpēc cilvēki ir gatavi vēl un vēl tās somas nēsāt un tos modinātājus regulēt. :)

Izmaksas:
Ar transportu no Rīgas līdz galamērķim un atpakaļ - 30.- EUR (Transports jāpiesaka līdz ceturtdienas plkst 17:00)
Bez transporta no Rīgas līdz galamērķim un atpakaļ - 25.- EUR

Izmaksās ietilpst:
SUP inventārs, peldveste (ja izsakāt šādu nepieciešamību), instruktāža, kā arī GoPro bildes atmiņām un draugu acīm. :)

Pieteikties piedzīvojumam:
Tātad, ja iepriekš minētais Tevi nav nobiedējis, tad piesakies dalībai caur mūsu FB kontu, rakstot e-pastu uz info@supadventures.lv vai pa telefonu 28364912.
Nenokavē, jo aiz cieņas pret purvu, kā arī, lai nodrošinātu patīkamu atmosfēru, vietu skaits ir visai ierobežots un mēs savus standartus nepārkāpjam.

Posted by Egīls Belševics on 13 июл 2017, 09:22

from Facebook
Tags: из Facebook
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments